Napi programok - Szombat

PÉNTEK | SZOMBATVASÁRNAP

 

SORSZ. DÁTUM PROGRAM ELŐADÓK
HELYSZÍN





7.
Augusztus 24.
Mickey Nedimovic

Vetítőterem

9:00-15:00 Ketten






8. Augusztus 24.
Klaus Lang
Horia Dumitrache
Boldogasszony

11:00 Die drei Dirndln (klarinét) kápolna



Kuklis Gergely



(hegedű)



Borbély László



(zongora)







Robert Schumann Maksym Kolomiiets


Három románc  Op. 94 (oboa)



Borbély László



(zongora)







Sampo Haapamäki Klangforum Wien


Connection Gunde Jäch-Micko

(hegedű)
Sophie Schafleitner
(hegedű)
Ulrich Mertin
(brácsa)
Olivier Marron
(cselló)








Robert Schumann Katrine Gislinge


Kreisleriana Op. 16 (zongora)








9.
Augusztus 24.
Michael Rittmannsberger
Vetítőterem
15:00-21:00 Megbélyegezve

10. Augusztus 24. Képzőművészet
Gimnázium
17:00-20:00

11.
Augusztus 24.
Sofia Gubaidulina Fassang László Bazilika

19:00 Fény és sötétség
(orgona)







Joseph Haydn Milan Pala


F-moll vonósnégyes Op. 20 No. 5 (hegedű)


1. tétel
Marian Svetlik



(hegedű)



Peter Vrbin čik



(brácsa)



Jozef Luptak



(cselló)







Salvatore Sciarrino Klangforum Wien


Levél a szélfútta antipódusokra Thomas Frey

(fuvola)


Franz Schubert Rajk Judit



A halál és a lányka
(ének)





Fassang László






(orgona)








Valentyn Silvestrov Szent Efrém Kórus


Két spirituális ének
vezényel:




Bubnó Tamás



P.I. Csajkovszkij Rajk Judit



Géniuszom, angyalom, barátom
(ének)



Fassang László




(orgona)







Kaija Saariaho
Klangforum Wien


Édes gyötrelem
Thomas Frey



(pikkoló)



Ludwig van Beethoven Milan Pala


Esz-dúr vonósnégyes Op. 127 (hegedű)


No. 12 1. tétel
Marian Svetlik



(hegedű)



Peter Vrbin čik



(brácsa)



Jozef Luptak



(cselló)







W. A. Mozart Fassang László



F-dúr andante K. 616 (orgona)







Giya Kancheli Klangforum Wien


Tranquillo for Small Ensemble








J.S. Bach Milan Pala


H-moll hegedű partita, (hegedű)


BWV 1002 Sarabande








Bent Sorensen Klangforum Wien


"Nem tudhatom..." Bernhard Zachhuber




(klarinét)

Sophie Schafleitner
(hegedű)
Ulrich Mertin
(brácsa)
Olivier Marron
(cselló)


Dmitrij Sosztakovics Peter Katina


24 prelúdium, Op. 34.
(harmonika)







Beat Furrer Klangforum Wien


ica-arca
Eva Furrer

(fuvola)
Uli Fussenegger
(nagybőgő)



Igor Sztravinszkij
Rozmán Lajos



Három darab szóló klarinétra
(klarinét)








Helmut Oehring Klangforum Wien



Angelus Novus
Gunde Jäch-Micko



(hegedű)
Sophie Schafleitner
(hegedű)
Szent Efrém Kórus
vezényel:
Bubnó Tamás



Robert Schumann
Szent Efrém Kórus



Öt dal Robert Burns nyomán
vezényel:


Bubnó Tamás

12. Augusztus 23. Asztalos Zsolt Barokk-pavilon
21:00-21:30 Citylight

13. Augusztus 24. Emio Greco & Pieter C. Scholten Biomassza
21:30 Double Points: VERDI
fűtőmű


14. Augusztus 23. Asztalos Zsolt Barokk-pavilon
22:30-23:00 Citylight
15. Augusztus 24. Fassang László & Szokolay Dongó Balázs Boldogasszony
23:00 Improvizáció kápolna

 

 

 

- a jubileumi fesztiválnak ajánlott mű ősbemutatója

 

 

A műsor- és szereplőváltoztatás jogát fenntartjuk!

Sârbu
Nyomtatás | Vissza